طرح پیشنهادی دبیر اجرایی دهمین نمایشگاه هوایی کیش از سوی سازمان منطقه آزاد مورد بررسی قرار می گیرد.
کد خبر: ۱۰۰۱۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷ 12 October 2021

 

به گزارش تابناک جزیره به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در جلسه ای با بیژن بنکدار دبیر اجرایی دهمین نمایشگاه هوایی کیش که سه شنبه بیستم مهر در این سازمان برگزار شد؛ لازمه برگزاری این رویداد ملی را ارائه طرح پیشنهادی از سوی دبیر اجرایی نمایشگاه عنوان کرد.

جعفر آهنگران افزود: پس از تدوین طرح پیشنهادی دهمین نمایشگاه هوایی و ارائه آن به معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش؛ شیوه برگزاری این رویداد مهم مورد بررسی قرار می گیرد.

وی با بیان این که تا کنون ۹ دوره افتخار آمیز نمایشگاه هوایی در جزیره کیش برگزار شده و این رویداد مورد استقبال شمار زیادی از مردم از سراسر کشور قرار گرفته است، گفت: با گذشت ۲۰ سال تا کنون اعتباری برای برگزاری چنین رویداد ملی پیش بینی نشده و باید با جذب اسپانسری قوی این رویداد ملی هر چه با شکوه تر در جزیره برگزار شود.

بیژن بنکداردبیر اجرایی دهمین نمایشگاه هوایی کیش در این جلسه، اظهار داشت: دهمین رویداد مهم هوایی کیش در آبان سال آینده پیش بینی شده که نمایش هوایی با حضور شرکت های داخلی و خارجی، شرکت های دانش بنیان و بازدید عموم مردم؛ مهمترین بعد نمایشگاه محسوب می شود که در طول ۲۰ سال این مهم در کیش پایه گذاری شده است.

وی بر لزوم اهمیت تبلیغات گسترده، برنامه ریزی، هماهنگی های بین المللی و فراهم کردن امکانات مورد نیاز برای برگزاری دهمین نمایشگاه هوایی کیش اشاره داشت و تصریح کرد: با تدوین طرح پیشنهادی، برنامه ریزی و تشکیل کمیته های مختلف می توانیم در این زمینه گام های موثری برداریم.

دبیر اجرایی دهمین نمایشگاه هوایی کیش با اشاره به این که زمان برگزاری نمایشگاه هوایی کیش آبان سال آینده پیش بینی شده، گفت: باید جلسات به صورت مداوم تشکیل شود و با حمایت های لازم می توانیم این رویداد مهم را بهتر از گذشته در جزیره کیش برگزار کنیم.

بیژن بنکدار در رابطه با برگزاری نمایشگاه هوایی کیش و ایجاد تعامل میان شرکت های خارجی و علاقمندی روس ها برای شرکت در این رویداد مهم، اظهار داشت: طی هماهنگی با سفیر روسیه تیم های نمایشی با امکانات و تجهیزات لازم در دهمین نمایشگاه هوایی کیش حضور خواهند داشت.

بنکدار امکانات هوایی منطقه آزاد کیش را برای برگزاری این رویداد مهم مثبت ارزیابی کرد و افزود: جزیره کیش از امکانات و زیرساخت های مطلوبی برخوردار است و می تواند میزبان شایسته ای برای برگزاری دهمین نمایشگاه هوایی باشد.

وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: در شرایط تحریم های ظالمانه می توانیم گام های موثری برای تحولات اقتصادی، بین المللی، صنعت گردشگری و هوانوردی برداریم.

عزت الله محمدی سرپرست شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش با بیان این که نمایشگاه هوانوردی صدر صد تحریم است و هنوز به درآمد زایی نرسیده، اظهار داشت: با توجه به این که دهمین نمایشگاه هوایی کیش یک رویداد ملی است باید از پشتیبانی سرزمین اصلی بهره مند شود.

محمدی خاطر نشان کرد: دهمین نمایشگاه هوایی کیش یک رویداد ملی و فرا ملی است و باید دولت از این رویداد مهم حمایت کند.

سعید نظری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش این رویداد مهم و ملی را به عنوان یک نمایشگاه تخصصی در کیش معرفی کرد و گفت: به خاطر استقبال شمار زیادی از مردم در نمایش هوایی این رویداد؛ می توان اسپانسر برای برگزاری دهمین نمایشگاه هوایی جذب کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار