فرمانده انتظامی ویژه و دریابانی کیش گفت: در سال جاری میزان کشفیات مواد مخدر در این جزیره به ۲۸۶ کیلوگرم رسیده است.
کد خبر: ۱۰۰۹۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۹ 17 November 2021

به گزارش تابناک جزیره، سرهنگ علی اصغر جمالی در این باره اظهار داشت: کشف مواد مخدر در سال جاری به نسبت مدت مشابه سال گذشته از ۵۷ درصد رشد برخوردار بوده و ماموران انتظامی در این مدت موفق به انهدام ۱۰ باندسوداگر مرگ در جزیره شدند.

وی افزود: با توجه به سهم قابل توجه مشارکت مردمی در اعلام گزارش ها می توان گفت یکی از موفقیت های نیروی انتظامی در انجام وظایف خود همکاری مردم در مقابله با انواع جرایم بوده و این مساله در مبارزه با مواد مخدر مشهود است.

سرهنگ جمالی با بیان اینکه مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر در از اهداف نیروی انتظامی در سراسر کشور است افزود: ماموران این فرماندهی در اخرین اقدام با تلاش شبانه روزی، رصد اطلاعاتی، پیگیری و دنبال سوداگران را به عنوان یکی از برنامه های محوری خود دنبال می کنند.

وی با اشاره به اینکه روند کشفیات مواد مخدر در جزیره افزایش یافته است اظهار داشت: به منظور پیشگیری از سو مصرف مواد مخدر و قاچاق آن لازم است خانواده و نهادها و دستگاه های عضو در شورای مبارزه با مواد مخدر بیش از گذشته به مساله آموزش توجه کنند.

سرهنگ جمالی یادآور شد: فرماندهی انتظامی کیش در این راستا علاوه بر ارایه آموزش های همگانی اماده است دوره های آموزشی مخلتفی را با همکاری آموزش و پرورش و دانشگاه ها بین والدین، دانش اموزان و دانشجویان برگزار کند.

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع مساحت و ۴۲ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان بوده در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار