بیستمین جشنواره تابستانی کیش با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح در حال برگزاری است.
کد خبر: ۴۵۹۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰ 13 July 2017
به گزارش تابناک : بیستمین جشنواره تابستانی کیش با اجرای برنامه های شاد و مفرح  از 15 تیر آغاز شده است.

بیستمین جشنواره تابستانی کیش مجموعه ای از جشن ها، کارناوال های شادی، مراسمات استقبال و اهدای جوایز برای سراسر ایران است.

در جشنواره امسال تلاش شده است به گونه ای برنامه ریزی شود که با افزایش انگیزه ها برای خرید کالای ایرانی و جذب گردشگران به جزیره کیش به جای سفرهای خارجی به رونق اقتصاد داخلی کمک شود.

جشنواره امسال با عنوان جزیره سه جیم برگرفته از عبارت جزیره جشنواره ها و جایزه ها با شعار به وسعت ایران در حال برگزاریست.

برنامه ریزیهای جشنواره تابستانی امسال کیش دارای دو بخش است بخش داخلی جزیره کیش که شامل برگزاری جشن ها، آیین ها و برنامه های متنوع است داری چندین قرعه کشی با جوایز متنوع است و بخش کشوری هم با ترغیب مردم کشورمان به خرید کالاهای ایرانی با شرکت در قرعه کشی های سفر به کیش و یک واحد آپارتمان علاوه بر توسعه گردشگری کیش از تولید داخلی حمایت می کند.

در بیستمین جشنواره تابستانی کیش بر اساس سناریوی طراحی شده شهروندان و گردشگران با خرید هر نوع کالا یا خدماتی کد شرکت در قرعه کشی دریافت می کنند و می توانند از جوایز هر روزه که نقدی و غیرنقدی است بهره مند شوند.

همچنین هر شب 100 نفر کاندید جایزه خودرو می شوند تا در پایان هفته در قرعه کشی یکدستگاه خودرو شرکت داده شوند و 50 نفر هم هرشب به قید قرعه برای شرکت در قرعه کشی یک واحد آپارتمان که در پایان جشنواره تابستانی برگزار می شود انتخاب می شوند.

علاوه بر این هر شب در جشن تالار شهر کیش ضمن قرعه کشی بین خریداران از بازارها، 20 نفر به قید قرعه جایزه نقدی دریافت می کنند و پنج نفر از این برنده ها علاوه بر جایزه نقدی کارت شرکت در قرعه کشی هتل ویدا و حضور در برنامه تلویزیونی بدست می آورند.

در برنامه تلویزیونی این افراد ضمن شرکت در یک مسابقه مهیج تلویزیونی با جوایز متنوع، برای شرکت کنندگان سراسر کشور هم قرعه بر می دارند تا تکلیف جوایز شرکت کنندگان کشوری نیز مشخص شود.

در بخش کشوری هر روزه 30 سفر رایگان به جزیره کیش قرعه کشی می شود و هر ماه هم یک واحد منزل مسکونی به قید قرعه به یکی از شرکت کننده ها اهدا می شود.

در بیستمین جشنواره تابستانی کیش علاوه بر شهروندان و گردشگران کیش، فعالان بخش های خدماتی، فروشنده ها و راننده های تاکسی جزیره کیش نیز از جوایز جشنواره بی بهره نمانده اند.

با هدف تشویق فعالان گردشگری به ارائه خدمات با کیفیت و مشتری مداری هر شب بر اساس میزان رضایتمندی ثبت شده در سامانه سناک به فعالان حوزه های خدمات گردشگری به قید قرعه مبلغ یک میلیون تومان جایزه داده می شود.

همچنین هر شب یک و نیم میلیون برای فروشنده های بازارها و یک میلیون هم برای رانندگان تاکسی در نظر گرفته شده که به قید قرعه اهدا می شود.

جشن های تالار شهر یکی از برنامه های جذاب هر ساله جشنواره تابستانی کیش است که امسال با بهره گیری از هنرمندان خوب جزیره کیش در کنار هنرمندان مطرح کشور برنامه های شاد و مفرحی برای سر گرمی گردشگران فراهم شده است.

هر شب بین ساعت 22 و سی دقیقه تا 24 و سی دقیقه با اجرای دو چهره مطرح سیمای جمهوری اسلامی بهمن هاشمی و مرتضی حسینی در تالار شهر کیش جشن شبانه آغاز می شود و علاوه بر قرعه کشی های متنوع هنرمندان بومی کیش در زمینه های خوانندگی و نوازندگی، استندآپ کمدی، شعبده بازی، آکروبات، نمایش طنز و کودک به  اجرای برنامه می پردازند.

شایان ذکر است بیستمین جشنواره تابستانی کیش که به همت سازمان منطقه آزاد کیش، جوامع و اصناف با اجرای برنامه های متنوع در حال برگزاریست تا  30 شهریور ماه ادامه دارد.

منبع : ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار