سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو قرار است فهرستی از بازیکنان مورد نیازش را به ما بدهد تا بتوانیم قبل از موعد مقرر و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات بازیکن جذب کنیم.
کد خبر: ۵۳۰۲۰۴
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳ 27 November 2017

به گزارش تابناک : حمیدرضا گرشاسبی در مورد تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ اظهار  داشت: جلسات خوبی برگزار کردیم و به توافقات خوبی همنیز رسیده‌ایم امیدوارم که در چند وقت آینده این موضوع نهایی شود.

وی در رابطه با اینکه گفته می‌شود برانکو و دستیارانش برایتمدید قرارداد پول زیادی خواسته‌اند و ظاهراً در مجموع 22 میلیون  دلار درخواست کرده‌اند، اظهار داشت: چنین مسئله‌ای صحت ندارد. ما با برانکو توافقات خوبی داشته‌ایم و مطمئناً برای تمدید قرارداد در روزهای آینده با وی توافق نهایی را انجام می‌دهیم. تا الان هم به نتایج خوبی رسیده‌ایم.

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آخرین وضعیت اعتراض باشگاه پرسپولیس به رای فیفا در مورد  محرومیت این باشگاه از پنجره نقل و انتقالات به کجا رسیده، اظهار داشت: وکیل‌های سوئیسی باشگاه پیگیر موضوع هستند و ما قطعاً از شکسته شدن رای ناامید نیستیم و تلاش خودمان را می‌کنیم تا این مشکل برای پرسپولیس حل شود.

وی در مورد اینکه با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس تا یک ماه دیگر می‌تواند بازیکن آزاد بگیرد و چه کاری برای این موضوع انجام داده‌اید خاطرنشان کرد: یکی از مباحث ما با برانکو همین موضوع بود. قرار شده است که او به زودی فهرست بازیکنان مورد نیازش را بدهد و باشگاه هم در راستای تامین نیازهای تیم اقدام کند.

گرشاسبی در پاسخ به این پرسش که زمان کمی باقی مانده و پرسپولیس بعد از ژانویه دیگر نمی‌تواند بازیکن بگیرد، خاطرنشان کرد: خود برانکو حواسش به همه چیز هست و در جلسات اخیر با او ما در مورد این موضوع صحبت کردیم.

وی در مورد جدایی بیرانوند خاطرنشان کرد: خود بیرانوند هم این موضوع را تکذیب کرد و او در پرسپولیس خواهد ماند.

گرشاسبی در رابطه با اینکه صحبت‌های بیرانوند بعد از بازی با سایپا باعث ناراحتی شدید هواداران شده، گفت: بیرانوند از هواداران عذرخواهی کرد و دیدید که در بازی برابر پارس جنوبی هم تمام هواداران یک صدا او را تشویق کردند. ما او را حتی به باشگاه خواستیم و با او صحبت کردیم و گفت که پشیمان است و در پرسپولیس خواهد ماند.

وی در مورد اینکه بازیکنان پرسپولیس بعد از اقدامات و اظهارات ترکاشوند علیه شرکتی که مالکیت آن را هدایتی در  اختیار دارد،  به منزل او رفته و در همین راستا پست  مشترکی در صفحات اجتماعی خود در همین خصوص منتشر کردند و اینکه آیا این مسئله باعث ایجاد حاشیه نمی‌شود، تصریح کرد: قطعاً‌بازیکنان در وقت آزادشان می‌توانند طبق شئونات با دوستان‌ خود مراوده کنند و به منزل آنها بروند. از نظر باشگاه مشکلی ندارد چون بازیکنان هم زندگی شخصی دارند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا طاهری با باشگاه پرسپولیس قرار است به عنوان مشاور همکاری داشته  باشد، اظهار داشت: طاهری زحمات زیادی برای باشگاه پرسپولیس کشید و از پیکره و خانواده پرسپولیس جدا نشده است. ما در کنار همدیگر مدت زیادی کار کردیم و قطعاً‌ اگر وی صلاح ببینند و ما هم نیاز داشته باشیم با یکدیگر صحبت می‌کنیم و با هم در مورد مسائل مختلف همفکری می‌کنیم.

گرشاسبی در مورد اینکه با توجه به جدایی طاهری برخی اطرافیان او هم از پرسپولیس جدا خواهند شد، گفت: چنین موضوعی اصلاً صحت ندارد و همه در باشگاه به کارشان ادامه می‌دهند.

وی در پایان در مورد اینکه از برخی نام‌ها به‌عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس یاد می‌شود، اضافه کرد: ما در مورد این موضوع چیزی نمی‌دانیم و فعلاً با نظر اعضای هئیت مدیره کارمان را در پرسپولیس ادامه می‌دهیم و مطرح شدن برخی نام‌ها به‌عنوان مدیر پرسپولیس صحت ندارد.


منبع : میزان 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: