اولین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی بهرام عرب وند چهره شناخته شده مطبوعات واز آهنگسازان مطرح کشورمان و سردبیری امیر طلوع کیان و مدیریت هنری محمدرضا شریفی نیا منتشر شد .
کد خبر: ۵۴۸۹۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹ 07 January 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اولین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی بهرام عرب وند چهره شناخته شده مطبوعات و از آهنگسازان مطرح کشورمان و سردبیری امیر طلوع کیان و مدیریت هنری محمدرضا شریفی نیا منتشر شد. اولین مطلب منتشر شده در این شماره به پرویز پرستویی اختصاص داده شده است که سرگذشت هنری این هنرمند است که پس از ۱۵ سال با کمدی آشتی کرده است.
در این شماره از مجله و در بخش ستاره ها به هنرمندانی چون گلاب آدینه، بهرام بیضایی، لیلا حاتمی، نوید محمدزاده، الناز شاکردوست و علی نصیریان پرداخته شده است.
همچنین این شماره در بخش اکران نیز به فیلم های «آذر»، «انزوا»، «خانه کاغذی»، «قاتل اهلی»، «وقتی برگشتم»، «هجوم» می پردازد.
در این شماره از مجله «پژواک هنر» گزارشی از ۶۱ سال کارگردانی زنان در سینمای ایران منتشر شده که در آن به کارگردانان زن سینمای ایران طی این سال ها اشاره شده است.
خسرو دهقان، پرویز جاهد، سحر عصرآزاد، علیرضا حسن خانی، محمدرضا مقدسیان، سیدرضا صائمی، المیرا حصارکی، هوشنگ گلمکانی، نژلا پیکانیان، اکتای براهنی، ارغوان اشتری، محمدرضا شریفی نیا، محمد صالح علا و بهاره برهانی از جمله نویسندگان این شماره از ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» هستند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: