نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: چالش‌ها در حوزه وزارت راه از فقدان مدیریت در این وزارتخانه حکایت دارد و امروز مجلس برای استیضاح وزیر راه به اقناع رسیدند.
کد خبر: ۵۷۷۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲ 10 March 2018

به گزارش تابناک : احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با استیضاح سه نفر از وزرا در هفته جاری در مجلس گفت: عملکرد پنج ساله عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی نمایندگان را به این اقناع رسانده که به این استیضاح رأی مثبت دهند. 

وی افزود: بروز و سوانح در حوزه ریلی و هوایی و همچنین مشکلات بخش مسکن مهمترین چالش‌هایی است که در وزارت راه و شهرسازی وجود دارد و با وجود گزارش‌هایی که شخص وزیر در مورد ورود سامانه‌های جدید در این حوزه به کشور داده، اما ما شاهد تلفات زیاد در این بخش بوده‌ایم و همه این حوادث و مشکلات و چالش‌ها از فقدان مدیریت در حوزه وزارت راه و شهرسازی حکایت می‌کنند. 

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ارتباط با استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عمده ابهامات و اشکالات مربوط به بخش اقتصادی این وزارتخانه و در ارتباط با شستا است که مورد سؤال سؤال‌کنندگان است. 

علیرضا بیگی خاطرنشان نکرد: آنچه که در اینجا قابل ذکر است این است که نحوه دفاع  و ارائه توضیحات وزرای راه، کار و کشاورزی در جلسات استیضاح برای رفع ابهامات و سؤالات می‌توناد تأثیر زیادی در رأی نمایندگان داشته باشد. 

 

 

 

منبع : فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: