نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد این رژیم به دنبال تقابل با ایران نیست اما اگر چنین چیزی نیاز باشداکنون بهتر از آینده است.
کد خبر: ۶۰۱۵۱۵
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲ 06 May 2018

به گزارش تابناک : بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد «ما مصمم هستیم از تعدی ایران در سوریه جلوگیری کنیم».

نتانیاهو مدعی شد ایران طی ماه‌های اخیر تسلیحات پیشرفته به سوریه داده تا به رژیم صهیونیستی حمله کند.


نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود، دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه آینده در رابطه با تلاش‌های ایران برای تعدی در سوریه، حائز اهمیت است.

نتانیاهو همچنین ادعا کرد که رژیم تحت امرش نمی‌خواهد با ایران مقابله کند اما اگر نیاز باشد، اکنون بهتر از آینده است.

امروز قرار است نتانیاهو در یک کنفرانس خبری درباره آنچه وی آرشیو هسته‌ای ایران نامیده، صحبت کند.

هفته گذشته نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در برابر دوربین پخش زنده، مدعی شده بود که ایران پس از امضای برجام، به جهان دروغ گفته و تلاش خود برای مخفی کردن برنامه ساخت تسلیحات اتمی را، تشدید کرده است.

وی با نشان دادن عکسی از یک انبار که مملو از گاوصندوق بود، مدعی شد که ایران پس از امضای برجام، مواد رادیواکتیو مربوط به این برنامه تسلیحاتی را به جایی در جنوب تهران منتقل کرده است.

نتانیاهو یک کمد پر از زونکن و کمدی دیگر مملو از سی‌دی را نشان داد و مدعی شد که ۵۵ هزار صفحه و ۱۸۳ سی‌دی مدرک مستدل از تلاش ایران برای ساخت سلاح هسته‌ای را در اختیار دارد و آن را در اختیار جامعه جهانی و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گذاشته است.

این ادعاها در حالی مطرح شد که بارها بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، پایبندی ایران به برجام را تایید کرده‌اند.

رژیم صهیونیستی تنها دارنده سلاح‌ هسته‌ای در منطقه غرب آسیا به شمار می‌رود و با حمایت‌های آمریکا از هر گونه نظارت بر برنامه تسلیحات هسته‌ای خود طفره رفته است. برخی برآوردها حاکی است رژیم صهیونیستی در حال حاضر بین ۷۵ تا ۴۰۰ کلاهک هسته‌ای در اختیار دارد.

 

 

منبع: فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار