معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از اجرای طرح رتبه بندی کیفیت کشتی های تفریحی در این جزیره خبر داد.
کد خبر: ۶۴۵۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹ 19 August 2018

به گزارش «تابناک کیش»؛ از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش علیرضا قائدیان هدف از رتبه بندی کشتیهای تفریحی را استاندارد سازی، ارزیابی کمی و کیفی و رتبه بندی خدمات کشتی ها در جزیره کیش عنوان کرد.
وی تصریح کرد: این رتبه بندی با اعمال شاخص های گردشگری دریایی توسط معاونت گردشگری و با همکاری گروه مشاوران ذیصلاح، برای اولین بار صورت پذیرفت.
قائدیان با اشاره به ارتقای کیفی نیازهای خدمات گردشگری در سطح جزیره کیش گفت: استانداردسازی و ارزیابی کیفیت خدمات گردشگری، یکی از پیش زمینه ها و ضرورت های توسعه و ارتقاء فعالیت های مرتبط با گردشگری به ویژه در جزیره زیبای کیش به عنوان کالای برتر گردشگری کشور است.
وی اظهار داشت: برای پاسخگویی به نیازهای توسعه گردشگری در بخش ملی و بین المللی، تلاش می شود که این استاندارها هماهنگ و سازگار با استانداردهای جهانی تعریف شود. 
وی افزود: درجه بندی و استانداردسازی کشتی های تفریحی با بهره گیری از نقطه نظرات کارشناسان و مشاورین برتر داخلی در سطح کلیه مراکز، تاسیسات و موسسات گردشگری جزیره کیش برنامه ریزی و پیش بینی شده است که بتواند افزایش سطح خدمات و رضایتمندی گردشگران را فراهم آورد.
سالانه بیش از یک میلیون و 700 هزار گردشگر داخلی و خارجی از این جزیره مرجانی بازدید و از ظرفیت های مختلف طبیعی، تفریحی و گردشگری آن استفاده می کنند. 
جزیره کیش از توابع شهرستان بندرلنگه هرمزگان با مساحت 91.5 کیلومتر مربع و جمعیتی حدود 40 هزار نفر در 18 کلیومتری کرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب های نیلگون خلیج فارس واقع است. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار