کد خبر: ۷۰۹۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹ 30 January 2019

یکی از تفریحات لذتبخش برای گردشگران و به ویژه جوانان چتربازی بر فراز دریا یا همان پاراسل در آسمان جزیره کیش است.
شما سوار بر چتر پاراسل شده و به وسیله ی یک قایق با سرعت کشیده می شوید تا ارتفاع بگیرید. دیدن نمای زیبایی از جزیره کیش ، اوج هیجان و حس آرامشی بی نظیر را در آسمان آبی و روی آب های زلال و زیبای خلیج فارس تجربه خواهید کرد.
پاراسل در ارتفاعات بالا در جزیره کیش و تماشای همه جزیره بسیار لذت بخش می باشد، کاربرد پاراسل به این صورت است که شما که به چتر متصل هستید توسط یک قایق موتوری با سرعت بالا حرکت خواهید کرد و به تدریج به آسمان خواهید رفت و علاوه بر دیدن جزیره از بالا آب های خلیج همیشه فارس را هم تا افق های دور می توانید نظاره گر باشید.
بیشترین ارتفاعی که اگر بخت با شما یار باشد و بتوانید پرواز کنید تا سقف ۳۵۰ متر اوج خواهید گرفت و لذت پرواز بدون هواپیما را خواهید چشید.
پاراسل کیش به سه تعداد یک نفره، دو نفره و سه نفره تقسیم بندی می شود که می توانید چتر بازی روی آب را همراه با دوستان و یا خانواده در یک پاراسل انجام دهید.
نجوه پاراسل سواری به صورت مختصر

دوستان عزیز شما پس از اینکه به جلیقه نجات و کلاه ایمنی مجهز شدید به چتر مخصوص پاراسل سواری متصل می شوید و پس از طی مسافت لازم و سرعت مناسب اپراتور قایق طناب پاراسل را رها می کند تا شروع اوج شما آغاز شود.مدت زمان پاراسل سواری کیش چقدر است ؟ یک ساعت در مجموع و در حالت پرواز ۱۰ دقیقه است.

آدرس مراکز تفریحی و پاراسل سواری در جزیره کیش :
اسکله بزرگ تفریحی و توریستی نزدیک به مراکز مهم جزیره
اسکله مرجان جزیره یکی از زیباترین سواحل کیش
اسکله دامون با منظره کشتی های بزرگ تجاری
ساحل و اسکله سیمرغ جزیره با منظره طلوع خورشید و ساحل ویژه شنی

از تفریحات هیجان انگیز دیگر شاتل، بانانا و یا خفاش سواری یا همان تیوب سواری بر روی آب است. تیوبهای بادی بوسیله یه قایق تندرو کشیده می شوند و شما اوج هیجان و لذت را تجربه خواهید کرد.

پاراسل و تیوب سواری در جزیره کيش

پاراسل و تیوب سواری در جزیره کيش

پاراسل و تیوب سواری در جزیره کيش

پاراسل و تیوب سواری در جزیره کيش

seeiran

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار