رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه صدور مجوز تردد 2 ماهه خودروهای مناطق آزاد در کشور تخلف است، گفت: ورود خودروهای بالای 2500 سی سی مناطق آزاد به کشور به جز خودروهای ساخت آمریکا آزاد است.
کد خبر: ۷۷۰۹۹۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵ 11 August 2019

به گزارش تابناک کیش به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار" سیدکمال هادیانفر" در بازدید سر زده از  ساختمان جدید پلیس راهور و مرکز شماره گذاری جزیره کیش با بیان این که مدت زمان مرخصی خودروهای مناطق آزاد برای تردد در کشور یک ماه است، تاکید کرد: مجوزی که گمرک برای تردد پیوسته 2 ماهه برای خودروها صادر کرده، تخلف است.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به توقیف چندین خودرو مناطق آزاد به ویژه خودروهای مناطق آزاد کیش در استان های کشور همچون تهران، اصفهان و شیراز، گفت: به دلیل اینکه گمرک برای این خودروها مجوز تردد 2 ماهه صادر کرده و این خلاف قوانین است، این خودروها توقیف شده اند، اما با نزدیکی به ایام مبارک اعیاد قربان و غدیر، دستور رهاسازی خودروها و بازگشت آنها به مناطق آزاد را صادر کرده ایم.

سردار سید کمال هادیانفر ورود خودروهای بالای 2500 سی سی مناطق آزاد به کشور به جز خودروهای آمریکایی را بلامانع دانست و تاکید کرد: خودروهای کشورهای همسایه که در کشور در حال تردد هستند به دلیل موضوع گردشگری بوده و برای آنها منعی وجود ندارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار