مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم روزدوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مراکز اقامتی قابل افتتاح تا پایان سال، شامل چهار هتل دو ستاره، یک هتل سه ستاره، یک هتل آپارتمان و یک مجوعه تفریحی- گردشگری است که در مجموع ۶۴۲ تخت را وارد چرخه اقامتی جزیره می کنند.
کد خبر: ۸۰۴۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵ 09 December 2019

به گزارش تابناک کیش، مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم روزدوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مراکز اقامتی قابل افتتاح تا پایان سال، شامل چهار هتل دو ستاره، یک هتل سه ستاره، یک هتل آپارتمان و یک مجوعه تفریحی- گردشگری است که در مجموع ۶۴۲ تخت را وارد چرخه اقامتی جزیره می کنند.

علیرضا امری کاظمی افزود: با افتتاح این هفت مرکز و دو مجوعه در دست تغییر،  ظرفیت تخت های اقامتی جزیره از ۶ هزار و ۴۲۳ تخت به هفت هزار و ۱۷۷ تخت می رسد.

وی ادامه داد: یک هتل با ظرفیت ۳۲ تخت در حال بهسازی و بازسازی است و مجموعه دیگری نیز با تغییر کاربری به هتل آپارتمان ۸۰ تخت به ظرفیت اقامتی جزیره قشم اضافه خواهد کرد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده‌است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین