معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از بازنگری و اصلاح مجدد قرارداد‌ها و واگذاری بیش از ۳۰ واحد استیجاری صنایع در این منطقه خبر داد.
کد خبر: ۹۸۰۸۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۵ 24 July 2021

معراج نادری فصیح درخصوص بازنگری و اصلاح مجدد قرارداد‌های ارسالی به این معاونت، گفت: با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و برگزاری تعداد چهار کمیسیون؛ واگذاری کامل واحد‌های استیجاری صنایع در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است.

وي افزود: تاکنون ۳۶ واحد صنعتی واگذار شده و مابقی در هفته‌های آینده انجام خواهد شد.

وی پایبند بودن به تعهدات سازمان منطقه آزاد کیش و ارائه گزارش‌های لازم با نظارت دستگاه‌های ذیربط از جمله سازمان بازرسی و نهاد‌های نظارتی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: معاونت‌های سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص افزایش قیمت‌ها در این منطقه؛ گزارش جامعی به سازمان حسابرسی کشور ارائه دادند.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش بر ضرورت برگزاری ۳۶ جلسه کمیسیون در راستای رفع موانع تولید در جزیره کیش، شناسایی و زمان بر بودن حل مشکلات برخی از پرونده‌هایی که بیش از ۲۰ سال سابقه دارند اشاره داشت.

معراج نادری فصیح گفت: طرح شهر آفتاب نمونه‌ای از پرونده‌های موجود در سازمان منطقه آزاد کیش است که با بررسی و حل مشکلات عدیده این طرح و امضاء الحاقیه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

وي گفت: پرونده‌هایی وجود دارد که سال‌های متمادی با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند از این رو با شناسایی راه کار موثر برای حل مشکلات آن‌ها که مسوولیتی را به دنبال نداشته باشد نیاز به زمان زیادی دارد.

وی اجرای طرح مسکن اجتماعی در قالب BOT و واگذاری مسکن استیجاری بلند مدت برای افرادی که از سوی سندیکا‌ها و انجمن‌ها معرفی می‌شود به عنوان دو شیوه کار بردی برای کاهش اجاره بهای مسکن در جزیره کیش عنوان کرد.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش پرداخت یارانه از سوی سازمان با هدف فراهم کردن شرایط سفر اقشار مختلف جامعه از تمام نقاط کشور به جزیره کیش، گفت: در سال گذشته شرکت هواپیمایی کیش با ۲۲۰ میلیارد تومان زیان دهی که از این مبلغ ۸۰ میلیارد تومان آن مستقیم به خاطر کاهش نرخ بلیت بود.

معراج نادری فصیح در خصوص پرداخت یارانه به بخش ورزش این منطقه، گفت: جزیره کیش بیشترین سرانه ورزشی را در کشور دارد و ۳۰ میلیارد تومان یارانه از سوی سازمان منطقه آزاد کیش در سال گذشته برای خدمات ورزشی پرداخت شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین