سرپرست شرکت عمران ، آب و خدمات ، مدیریت حمل و نقل عمومی کیش و نمایندگان راننده های مینی بوس مشکلات رانندگان را بررسی و راهکارهایی ارائه شد.
کد خبر: ۹۸۳۰۶۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳ 02 August 2021

به گزارش تابناک جزیره به نقل از  روابط عمومی و‌ امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در جلسه ای که با هدف بررسی مشکلات رانندگان مینی بوس و بهبود شرایط فعالیت آنها صبح امروز دوشنبه 11 مرداد در دفتر سرپرست شرکت عمران ، آب و خدمات برگزار شد، چند تن از رانندگان به نمایندگی از مینی بوس های حمل و نقل عمومی در خصوص تغییر مسیر حرکت مینی بوس ها با هدف دسترسی به نقاط بیشتری از جزیره ، نرخ کرایه، نصب برچسب ویژه خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی ، حضور نماینده رانندگان در شورای ترافیک، بیمه رانندگان و دریافت تسهیلات حمایتی مواردی را مطرح کردند.
عبدالنبی شرفی سرپرست شرکت عمران آب و خدمات کیش با تاکید بر اینکه تلاش برای بهبود شرایط فعالیت رانندگان مینی بوس و صیانت از حقوق قانونی آنها وظیفه این شرکت است اظهار داشت: مدیریت حمل و نقل عمومی کیش همزمان مسئولیت ارائه خدمات مطلوب به ساکنان و گردشگران و فراهم کردن شرایط فعالیت مناسب برای کارکنان ناوگان حمل و نقل عمومی را برعهده دارد و باید در چارچوب قوانین مصوب برای افزایش رضایتمندی هر دو گروه گام بردارد.
وی با اشاره به اینکه مرجع قانونگذاری برای روند فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی کیش شورای ترافیک است تصریح کرد: درخواست های رانندگان مینی بوس جهت بررسی و اعلام نظر به شورای ترافیک ارسال و برای بهبود روند فعالیت این افراد زحمت کش که نقش مهمی در ارائه خدمات مطلوب شهری دارند پیگیری های لازم انجام می شود.
عبدالنبی شرفی همچنین به ضرورت ساماندهی فعالیت تاکسی های اینترنتی اشاره کرد و گفت : شرکت عمران ، آب و خدمات در راستای حفظ شان ناوگان حمل و نقل عمومی کیش و افزایش رضایتمندی مسافران ساماندهی تاکسی های اینترنتی را در دستور کار دارد.
حمید پاشاکی مدیر حمل و نقل عمومی کیش نیز در این نشست با اشاره به اینکه فرسودگی برخی مینی بوس ها و نیاز به تعمیرات اساسی یکی از معضلاتی این بخش است اظهار داشت : تعیین نرخ کرایه مینی بوس ها و مسیر های حرکت مصوبه شورای ترافیک بوده و تغییر آن نیز نیازمند اعلام همین شورا است .
وی افزود: ما برای بهبود وضعیت فعالیت مینی بوس ها برنامه هایی را تدوین و برای دریافت مجوزهای لازم در حال پیگیری هستیم .
پاشاکی با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین در تمامی بخش های ناوگان حمل و نقل شهری با هدف حفظ شان این ناوگان اظهار داشت : مدیریت حمل و نقل عمومی کیش می کوشد تا با بهینه شدن شرایط فعالیت برای رانندگان سخت کوش زمینه بهبود و ارتقاء عملکرد حمل و نقل عمومی فراهم شده و رضایتمندی ساکنان و گردشگران از خدمات ارائه شده افزایش یابد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین