دست سازه‌های کارگاه هنر و صنعت آداک به‌نمایش درآمد

سعید صادق الوعد مدیر مجموعه کارگاهی هنری صنعتی آداک در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری کیشوند نیوز، در رابطه با این نمایشگاه و نحوه فعالیت کارگاه گفت: کارگاه آداک در زمینه آموزش و اجرای کارهای دکوراسیون داخلی، تزئینات داخلی ساختمان، ساخت مجسمه، آموزش‌ مهارت‌های کار با مواد مختلف از جمله کارهای تلفیقی چوب و رزین، نقاشی روی شیشه و … فعالیت دارد.

وی افزود: بخشی از کارگاه به مباحث آموزشی اختصاص داده شده و سعی بر این است که کارهایی که در جزیره تاکنون نبوده آموزش داده شود، این آموزش مهارت می‌تواند برای جوانان خود اشتغالی داشته باشد و اینکه نیازهای جزیره را برای سفارش کارهای خاص و لاکچری برآورده می‌کند.

صادق الوعد با عنوان اینکه در این نمایشگاه کارهای آقای محسن کتابی و خانم سمیه حقی نیز ارائه شده است، گفت: اساس کار ما چوب و تلفیقی با مواد مختلف رزین، شیشه و ویترای است، برای این نمایشگاه کارهای خراطی خاص، تلفیق چوب و رزین در کاسه، کارهای دکوراتیو و تابلو آینه‌های خاص آورده شده است.

وی درباره اهداف آتی برای کارگاه آداک گفت: کارگاه آداک نوپا است و در حال حاضر ۳ نفر در آن فعالیت داریم، برنامه داریم آنرا گسترش دهیم و در حال جذب نیرو هستیم، با پرورش نیروی ماهر و گسترش کارگاه قصد داریم کارهایمان را به دبی نیز ارسال کنیم.

فرصت بازدید از این نمایشگاه امروز پنجشنبه ۱۰ بهمن در گالری هتل سورینت صدف به پایان خواهد رسید.