معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: ۱۷۰ میلیارد ریال برای بازسازی و بهسازی دو مجموعه ورزشی در این جزیره هزینه می‌شود.
کد خبر: ۱۰۷۹۸۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱ 30 November 2022

به گزارش تابناک جزیره، سعید پورزادی در این خصوص اظهار داشت: یکی از این دو طرح، مجموعه ورزشی تیر و کمان کیش است که عملیات بهسازی و بازسازی آن از یک ماه آینده آغاز می‌شود.

وی مبلغ سرمایه‌گذاری برای بهسازی و بازسازی این مجموعه ورزشی را 130 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: با انجام این بازسازی، شاهد ارتقا استانداردهای ورزشی در این مجموعه خواهیم بود.

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش دیگر پروژه مهم جهت بهسازی و بازسازی را سایت مجموعه زمین فوتبال چمن مصنوعی با هزینه ای افزون بر 40 میلیارد ریال عنوان کرد.

پورزادی با تاکید بر حمایت ویژه از سرمایه‌گذاران تخصصی در حوزه ورزش کیش، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین سیاست‌های سازمان منطقه آزاد کیش، تبدیل این جزیره به خاستگاه گردشگری ورزشی است و در همین راستا نیز حمایت ویژه‌ای از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این حوزه انجام می دهد.

این مقام مسئول بیان داشت: ساخت سه زمین فوتبال به همراه یک زمین هیبریدی، بهسازی کورت اصلی تنیس، بهسازی و بازسازی سالن میرمهنا، بهسازی و بازسازی سالن اسکواش، بهسازی و بازسازی 9 تا زمین تنیس و ایجاد سیستم روشنایی استاندارد از جمله اقداماتی است که از ابتدای امسال تاکنون در جهت توسعه فضاهای ورزشی کیش انجام شده است

 

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار