اولین شماره ماهنامه «پژواک هنر» منتشر شد
اولین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی بهرام عرب وند چهره شناخته شده مطبوعات واز آهنگسازان مطرح کشورمان و سردبیری امیر طلوع کیان و مدیریت هنری محمدرضا شریفی نیا منتشر شد .
فرودگاه کیش پذیرای بیش از 660 هزار مسافر در فصل پاییز
در سه ماهه سوم سال جاری، 652 هزار و 859 مسافر توسط پروازهای داخلی در فرودگاه جزیره کیش تردد داشته اند. از این آمار 337 هزار و 356 نفر مسافر ورودی و 315 هزار و 503 نفر مسافر خروجی هستند.
حماسه 9 دي نماد عزت، استقلال و بصيرت ملت قهرمان ايران است
حماسه نهم دي ماه برگ زرين ديگري در تاريخ پر فروغ جمهوري اسلامي ايران كه نشان از بصيرت مردم فهيم اين مرز و بوم است، يادآور شد: روز نهم دي ماه روز شكست نيرنگ استكبار و عوامل شكست خورده داخلي و فتنه‌گران است.
نامه ای در خصوص راه اندازی خطوط مینی بوسرانی جدید در فاز 3 منطقه نوبنياد به دبیرخانه شورای ترافیک جزیره کیش ارسال شد و در صورت تصویب در شورای ترافیک این طرح اجرایی خواهد شد.
شاهدین دیروز و امروز در انتظار!!!
"یاداشت خبرنگار"
فریدون پری نژاد
مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی  : گردشگری محور توسعه کیش است
مرتضی بانک با اشاره به آمارهای صادرات و اشتغال مناطق آزاد گفت: در حال حاضر 265 هزار نفر در مناطق آزاد و 180 هزار نفر هم در مناطق ویژه اقتصادی کشور مشغول به کار هستند. در جزیره کیش، تنها در حوزه گردشگری 6 هزار نفر فعالیت دارند که با توجه به توسعه بندر و فرودگاه کیش به زودی شاهد افزایش آمار اشتغال در این جزیره هستیم.
تاکید مشاور رییس جمهور بر ایجاد مرکز مالی بین المللی در کیش
مرتضی بانک در سفر دو روزه خود به کیش در نشستی با مدیر عامل و معاونان سازمان منطقه آزاد کیش به تبیین ضرورتهای توسعه جزیره کیش در حوزه های گردشگری و تجاری پرداخت.
بازدید دبیر شورای ورزش و تربیت بدنی منطقه آزاد کیش از امکانات و تجهیزات ورزشی ورزشگاه المپیک کیش
بهرام افشارزاده دبیر شورای ورزش و تربیت بدنی کیش که کارنامه موفقی در ورزش کشور دارد از امکانات و تجهیزات ورزشی کیش بازدید کردند .
کمپ معمار ، بی‌تدبیری یا سوء مدیریت مسئولین
صفحه  از ۵۳۲