مراسم عروسی، مراسمی سنتی یا آیینی است که طی آن آغاز یک زندگی مشترک و ازدواج یک زوج جشن گرفته می‌شود. این مراسم در کشورها و فرهنگ‌ها، ادیان و مذاهب گوناگون، گروه‌های قومی و حتی طبقات اجتماعی گوناگون، به صورت های مختلفی برگزار می شود.
در نقاط مختلف کشورمان، برگزاری مراسم نامزدی شکل و شمایل متفاوتی دارد. به عنوان مثال در برخی از شهرها هزینه ی این مراسم بر عهده ی خانواده عروس است و در برخی از شهرها بر عهده ی خانواده ی پسر می باشد.
گردهمایی شهرداران و مدیران شهری در هشتمین همایش شهرایده آل
شهرداران کشور همزمان با برگزاری هشتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل و حضور سرمایه گذاران حوزه گردشگری، برای جذب سرمایه گذاری در حوزه گردشگری رقابت خواهند کرد.
برگزاری آبرومندانه و با شکوه یک مراسم عروسی، به عوامل های مختلفی بستگی دارد. مسائلی وجود دارد که ممکن است به ذهن شما و همسرتان خطور نکند، اما در این خبر می خواهیم راهنمای خوبی برای شما باشیم و مشاوره ی درستی به شما ارئه دهیم .
اگر در آستانه ی برپایی مراسم عروسی هستید، یا به تازگی این مراسم را پشت سر گذاشته اید، در تب و تاب برگزاری این مراسم ، حتما به فکر کمک گرفتن از موسسات برپا کننده ی عروسی نیز افتاده اید. موسساتی که کارشان تدارک مراسم های مختلف عروسی، نامزدی و عقد است.
داوطلبان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور ۹۶ تا ساعت ۲۴ امروز سه شنبه ۱۴ آذر برای انتخاب رشته فرصت دارند.
دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ همزمان با آغاز ثبت نام در این آزمون از روز پنجشنبه ۱۶ آذر ماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.
نتایج یک مطالعه نشان می دهد، یک داروی جدید تولید شده، می تواند شمار حملات میگرن را در افراد مبتلا به نصف کاهش دهد. این دارو اولین درمان پیشگیرانه میگرن در ۲۰ سال گذشته محسوب می شود.
لب ها دارای پوست حساس و نازکی است و سلامت و زیبایی آنها تاثیر زیادی در زیبایی و طراوت صورت دارد. اما برخی کارها مانند انتخاب رنگ نامناسب برای رژ لب، حالات صورت، خط لب، عدم مرطوب کردن لب ها و غیره به زیبایی آنها آسیب زده و باعث می شود صورت پیرتر به نظر بیاید.
صفحه  از ۶۴