رییس پلیس پیشگیری و عملیات فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: ماموران این جزیره در جریان اجرای هفتمین مرحله از طرح امنیت محله محور (رعد) موفق به دستگیری ۲۰ سارق و معتاد شدند.
کد خبر: ۱۰۰۳۵۵۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹ 22 October 2021

در راستای برخورد با مخلان آرامش هفتمین مرحله از طرح امنیت محله محور(رعد) به مدت ۲ روز توسط پلیس پیشگیری کیش و پلیس های تخصصی در سطح تفرجگاه ها و بوستان های جزیره اجرا شد.

وی افزود: ماموران در این طرح موفق به دستگیری ۹ نفر سارق شدند و سارقان به انجام ۱۷ فقره سرقت اعتراف کردند که از این افراد یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه از جمله ۶ دستگاه دوچرخه و سه دستگاه تلفن همراه ضبط شد.

سرهنگ میرحسینی اضافه کرد: همچنین در این طرح ۱۱ معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر دستگیر و بیش از سه کیلوگرم مواد مخدر از انان کشف شد و دستگیر شدگان به مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی تحویل داده شدند.

وی افزود: هفتمین مرحله از طرح امنیت محله محور (رعد) ۲۵موتور شارزی نیز در نقاط مختلف جزیره توقیف و به پارکینگ دلالت داده شد.

رییس پلیس پیشگیری و عملیات فرماندهی انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه همچنین ۹ نفر از مخلان نظم و امنیت نیز دستگیر شده اند افزود: نیروی انتظامی قاطعانه با افرادی که قصد برهم زدن نظم و امنیت عمومی را داشته باشند برخورد می کند.

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع مساحت و ۴۲ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان بوده در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار