مسائل و پیشنهادات اصحاب رسانه کیش در نشست با محمدرضا نوایی لواسانی تشریح شد.
کد خبر: ۱۰۰۹۳۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۱ 15 November 2021

به گزارش تابناک جزیره به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد کیش، محمدرضا نوایی لواسانی سرپرست این سازمان، اصحاب رسانه را یکی از بازوهای قدرتمند مشورتی در امور مردم و مسائل مختلف جزیره و یاری گر مسئولان عنوان کرد و پس از آشنایی با یکایک خبرنگاران و شنیدن سخنان آنان به تشریح راهکارها و سیاست های پیش رو پرداخت.

مسائل و معضلات حوزه گردشگری، تحقق سفر ارزان به کیش، جلوگیری از فعالیت رسانه های غیر واقعی با هدف عدم انعکاس اخبار نادرست، برطرف کردن مشکلات معیشتی و گرانی قیمت مسکن و اجاره بها به عنوان اصلی ترین دغدغه اقشار مختلف به ویژه نیروهای کار، بخشی از مسائل مطرح شده در این نشست بود.

همچنین در نشست سرپرست سازمان با خبرنگاران موضوعاتی چون نظارت بر مزایدات و‌مناقصات، تدوین سیاست های رسانه ای، اتمام طرح های نیمه تمام، بررسی و نظارت بر عملکرد بخش های مختلف سازمان به ویژه حوزه گردشگری به عنوان موضوع مهم جزیره و باز پس گیری ایرلاین کیش مطرح شد.

بررسی و حل مشکلات نیروگاه های آب و برق ، کاهش بروکراسی های اداری، تعامل مستقیم مسئولان و اصحاب رسانه، بستر سازی برای برقراری پرواز های خارجی به منظور جذب گردشگران سلامت و گردشگران ورزشی، توجه ویژه به بخش درمان و‌ امور کارآفرینان و‌سرمایه گذاران در کیش نیز از دیگر مطالبات خبرنگاران به عنوان نمایندگان مردم در این نشست بود.

گفتنی است مشروح سخنان سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در این نشست صمیمانه، متعاقبا اعلام می شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار